Zarząd Klubu

Andrzej Michalewicz - Prezes Zarządu. Właściciel Biura Rachunkowego, działacz sportowy w Śląskim Związku Piłki Nożnej Podokręg Zabrze, z Concordią związany od 1987 roku z przerwami, w latach 90-tych sponsor drużyn młodzieżowych GKS Concordia, organizator turnieju szermierczego z okazji Dni Knurowa.
tel. +48 506 107 290

Arkadiusz Łyko - Wiceprezes Zarządu ds. marketingu i reklamyZakres jego działania polega na budowaniu pozytywnego wizerunku klubu, współpracy z jednostkami i zarządem miasta oraz bezpośredniej współpracy ze sponsorami. Od wielu lat prowadząc własną działalność gospodarczą zajmuje się reklamą i promocją wielu firm.
tel. +48 601 317 841

Zbigniew Kosmala - Wiceprezes Zarządu ds. organizacji rozgrywek. Jest międzynarodowym arbitrem w Piłce Nożnej Halowej. Emerytowanypracownik zatrudniony poprzednio w Kopalni Węgla Kamiennego "Knurów".Działacz GKS "Concordia" Knurów. W latach 2010-2014 Prezes Concordii Knurów.
tel. +48 504 252 952

Dariusz Kardas