Troszkę statystyk po rundzie jesiennej.

Tuż przed rozpoczęciem rundy rewanżowej kilka faktów z rundy jesiennej.

Po rozegraniu 11 kolejek Concordia uplasowała się na pozycji 6 z dorobkiem 12 punktów. Złożyły się na to 3 zwycięstwa i 3 remisy, niestety 5 razy schodziliśmy z boiska pokonani. Do lidera tracimy 18 punktów. Stosunek bramkowy 19:22.
Przed rokiem na półmetku mieliśmy 7 punktów (1 zwycięstwo, 4 remisy i aż 8 porażek) i zajmowaliśmy 12 pozycję w tabeli, w bramkach 12:33. Można powiedzieć, że pod każdym względem w obecnym sezonie jest lepiej. Pamiętamy też, że w rundzie rewanżowej poprzedniego sezonu było jednak dużo lepiej: 24 punkty (7 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki), w bramkach 25:14 (9 bramek zdobyliśmy jednak walkowerem). Głęboko wierzymy w to, że i tym razem wiosna będzie nasza.

Wracamy do rundy jesiennej obecnego sezonu. W barwach Concordii Knurów zagrało łącznie 22 zawodników. Jedynie Michał Mikulski rozegrał wszystkie swoje mecze w pełnym wymiarze czasowym (jeden mecz pauzował za kartki).

Najwięcej minut na boisku w 11 spotkaniach (max. 990) rozegrali:
Michał Kopczyński (980),
Marcin Bociek (970),
Grzegorz Guzera (944),
Michał Mikulski (900),
Damian Walentynowicz (803).

5 zawodników ma na swym koncie występ we wszystkich 11 spotkaniach, a są to: Michał Kopczyński, Marcin Bociek, Grzegorz Guzera, Damian Walentynowicz i Patryk Hałas).

Aż 11 zawodników wpisało się na listę strzelców, a bramki strzelali:
4 – Patryk Hałas,
3 – Michał Kopczyński,
2 – Michał Mikulski i Mateusz Bogumiło,
1 – Grzegorz Guzera, Damian Walentynowicz, Adrian Kominiak, Bartosz Kruk, Przemysław Rostkowski, Mikołaj Nowakowski i Patryk Lipka).
Tylko jeden zawodnik trafił do bramki rywala więcej jak raz, w meczu z Gwarkiem uczynił to Patryk Hałas.

Ile minut na strzelenie bramki potrzebowali:
1 – Patryk Hałas (średnio co 142min.)
2 – Mateusz Bogumiło (średnio co 163min.)
3 – Patryk Lipka (średnio co 281min.)
4 – Mikołaj Nowakowski (średnio co 325min.)
5 – Michał Kopczyński (średnio co 327min.)

Najlepiej asystującymi zawodnikami byli: Przemysław Rostkowski, Adrian Kominiak, Grzegorz Guzera, Bartosz Kruk i Patryk Hałas – wszyscy po 2 asysty.

Klasyfikacja kanadyjska:
6pkt. – Patryk Hałas
3pkt. - Przemysław Rostkowski, Adrian Kominiak, Grzegorz Guzera, Bartosz Kruk i Michał Kopczyński
2pkt. – Michał Mikulski i Patryk Lipka.

Zdobyliśmy jesienią 19 bramek. W czasie gdy je zdobywaliśmy 5 zawodników może się pochwalić, że grało w tych spotkaniach, a są to: Grzegorz Guzera, Michał Kopczyński, Marcin Bociek, Patryk Hałas i Damian Walentynowicz. Przemek Rostkowski „opuścił” jedną bramkę, a Adrian Kominiak 2.

Nasi zawodnicy zobaczyli 12 żółtych i 2 czerwone kartki. Bezsprzecznym liderem jest tu Michał Mikulski, który uzbierał 4 żółte kartoniki. Nasi rywale w spotkaniach przeciw naszej drużynie karani byli częściej, bo 18 razy (17 żółtych i 1 czerwona kartka).

Stracone Bramki. Dwukrotnie udało się nam zachować czyste konto. W 5 przegranych spotkaniach trzykrotnie doznaliśmy porażki tylko 1 bramką, a dwukrotnie dwiema.

Więcej statystyk zespołu TUTAJ
Statystyki rozgrywek TUTAJ