Prezentacja pierwszej drużyny Concordii Knurów

21 marca 2014r. w knurowskim kinie zaprezentowano kibicom pierwszą drużynę naszej KS Concordii Knurów. Wśród podopiecznych Wojciecha Kempy znalazł się również nasz zawodnik rocznika 97, a mianowicie Bartosz Kruk. Bartkowi który jest podstawowym zawodnikiem w naszej Okręgowej Lidze Juniorów życzymy wielu sukcesów w gronie „starszych” kolegów, których przy okazji zapraszamy również na nasze ligowe spotkania.

Nie byłoby tak udanej prezentacji gdyby nie grupa osób zaangażowanych w jej przygotowanie. Wśród nich znalazło się trzech zawodników naszej drużyny rocznika 96/97, a mianowicie Marcin Bociek, Michał Mikulski oraz Patryk Hałas. Trzej młodzi zawodnicy bezinteresownie zgodzili się stawić na 1,5 godziny przed prezentacją by służyć pomocą Pani Justynie Pilc w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Na kilku fotkach udało się uwiecznić ich przy pracy. W miejscu tym na prośbę organizatorów składam tym chłopakom serdeczne podziękowania.

Prezentację uświetniła swoim występem solistka Martyna Wolsztyńska (prywatnie siostra Łukasza i Rafała Wolsztyńskich grających w Górniku Zabrze) oraz Zespół Cheerleaders „KRZYK” pod kierownictwem mgr Anety Kowalskiej. Niezwykłe umiejętności w żonglowaniu piłką zaprezentował zawodnik Concordii Knurów, sympatyczny Paweł Krzysztoporski. Paweł opanowaniem piłki zadziwił nie tylko publiczność ale i piłkarzy Górnika Zabrze - Adama Danch i Gabriela Nowak, którzy reprezentowali na scenie zaprzyjaźniony Klub z Zabrza. Chwilę przed prezentacją Concordia podpisała z Górnikiem umowę o współpracy.W spotkaniu z kibiców uczestniczył m.in. prezydent Knurowa Adam Rams oraz kilku byłych piłkarzy naszego Klubu z Bronisławem Siwcem na czele.