18 kolejka

Jesienią na własnym boisku musieliśmy uznać wyższość juniorów Ruchu Chorzów, a końcowy wynik spotkania to 1:3 (0:1). W prawdzie w 64min. Mateusz Bogumiło doprowadził do remisu po zagraniu Grzegorza Guzery, ale to niebiescy jeszcze dwukrotnie, bo w 70 i 73min. podnosili ręce w geście triumfu. Dziś jesteśmy sąsiadami w tabeli, Ruch jest 6, a my jedno oczko niżej. Faworytem są chorzowianie, ale to my jesteśmy wiosną niepokonani. Ruch goryczy porażki doznał już w tym roku dwukrotnie. Oba zespoły w całym sezonie pięciokrotnie schodziły z boiska pokonane. Mamy lepszą defensywę bowiem Ruch, aż 43 razy musiał wyciągać piłkę z własnej bramki, my tylko 26. Nasz rywal częściej jednak wygrywa i ma o 3 zwycięstwa więcej na swoim koncie. My jesteśmy mistrzami remisów, mamy ich 6 - więcej niż ktokolwiek w lidze. Podopieczni Damiana Tkocza jadą jednak do Chorzowa po zwycięstwo, nie chcą kalkulować tylko wygrać. Jesteśmy niepokonani w tym roku i niech tak pozostanie - POWODZENIA !!