Debiut Bartosza Kruka !!!!

19 kwietnia w meczu o mistrzostwo IV ligi Concordia Knurów zremisowała ze Slavią Ruda Śląska 2:2 (1:0). Bramkę na 1:0 strzałem głową zdobył Łukasz Pilc, goście po przerwie wyrównali. Rzut karny na bramkę przekuł Łukasz Spórna i prowadziliśmy do 94min!! 2:1. Niestety w 4min doliczonego czasu gry, na naszym polu karnym doszło do ogromnego zamieszania (był tu nawet bramkarz Slavii). W pewnym momencie sędzia odgwizdał zdobycie wyrównującej bramki dla Rudzian. Trudno powiedzieć czy ta padła, ale sporo było protestów naszej drużyny, a i samych kibiców, którzy jak na IV ligę licznie przybyli na nasz stadion. Sędzia jednak uznał, że piłka przekroczyła w powietrzu linię całym obwodem (ta do siatki nie wpadła), odgwizdał bramkę, a po kilku sekundach koniec meczu. Remis naszej ekipy nie uradował, a sportowa złość rysowała się na twarzach naszych zawodników.

W spotkaniu tym zadebiutował nasz kolega z drużyny Concordii, połączonych roczników 96/97. By to dla Niego pierwszy mecz o ligowe punkty wśród seniorów. Szesnastoletni (w czerwcu skończy 17 lat) Bartosz Kruk, bo o nim mowa wszedł na boisko w 85min. zmieniając kapitana pierwszej drużyny Łukasza Spórnę. Można powiedzieć kapitan za kapitana, bowiem Bartosz w meczach naszej drużyny juniorów nosi również opaskę z literką „C”. Gratulujemy debiutu i życzymy kolejnych spotkań w pierwszej drużynie. W galerii kilka fotek z tego spotkania na których znajdziecie też Bartosza.

Wszystkie zdjęcia znajdziecie – T U T A J

CONCORDIA KNURÓW - SLAVIA RUDA 2-2 (1-0)

1-0 23min. Pilc
1-1 62min. Zalewski
2-1 84min. Spórna
2-2 90+4min. Kowalik

Concordia: Wasilewski - Bączkiewicz, Krzysztoporski, Mikulski, Pilc, Spórna (85 Kruk), Żyrkowski, Salwa, Wieliczko (72 Maciejewski), Modrzyński (46 Mawo), Karwowski (65 Jaroszewski).

Slavia: Franke - Met, Wawrzyczek, M. Rejmanowski, Nawrat, Bocian (55 Zalewski), Kowalik, Piwczyk (55 T. Rejmanowski), Gancarczyk, Szaruga, Witor (90 Piecha)

Powiązana galeria: