Jarlu Ragnarze - prowadź do ZWYCIĘSTWA !!

Wojowie Damianosa von Mehlich stoczyli ostatnio dwa zwycięskie boje. Pod Grunwaldem 5:1 rozbili Rudzian oraz przy Ułanów jako kawaleria w pięknym stylu rozprawili się z Piastem 2:0. Dziś na treningu Damianos obrał miano Jarla Ragnara, a kawaleria z meczu z Piastem przeobraziła się w nieustępliwych Wikingów. Płaskodenna łódź kołysze się już pod strażą w nurcie Bierawki, którą jutro nasi Wikingowie ruszą w kierunku Odry, którą dopłyną w okolice niegdysiejszej wsi Kamień nad Odrą. Drogę do areny walki przy ul. Bogumińskiej 8 pokonają już w zwartej formacji zwanejmurem tarcz. O godzinie 10:00 staną do boju z wojami Odry Wodzisław Śląski. Rywal zacny i niebezpieczny, który pięć ostatnich bojów zakończył z kompletem punktów. Zaznaczyć jednak trzeba, że ich rywale, aż trzykrotnie oddali pole walki walkowerem. Niech wygra lepszy - ale wierzymy, że nasza wyprawa zakończy się sukcesem !!!!